Sitemizin üyelik tercihlerini kullanarak reklamsız deneyim ve ekstra özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Kullanıcı Koşulları

Web sitemiz IBAN isimli hesap numarası formatı ile ilgili hayatı kolaylaştıracak araçlar sunmaktadır.

Bu hizmetler;

Temel hizmetlerimiz herhangi bir ücret ödemeden kullanılabilmektedir.

Bunların üzerine bir üyelik hesabı ile yararlanabileceğiniz ek hizmetlerimiz de mevcuttur. Üyelik hesabımız iki çeşitten oluşur;

Basit üyelik için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Basit üyeliğin size sağladığı faydalar aşağıdaki gibidir. 

Premium üyelik için her yıl 10$ (On Dolar) ücret ödeyerek sahip olduğunuz faydalar aşağıdaki gibidir.

Ödeme alma Stripe şirketi alyapısı ile sağlanmaktadır. Kart bilgileriniz doğrudan Stripe şirket tarafından işlenir ve ödeme işlemi gerçekleştirilir. Kart bilgilerinizin güvenliğinden Stripe şirketi sorumludur.

Oluşturduğunuz bir kullanıcı hesabı şahsınıza özeldir. Sizin tanımladığınız bilgiler, sizin tercihiniz olmadan herhangi başka bir kullanıcıya gösterilmez. Bu sebeplerden ötürü hesap erişim bilgilerinizi farklı kişiler ile paylaşmayınız. Bir kullanıcı hesabının parola bilgisi birden çok kişilerce kullanıldığı tespit edildiğinde güvenlik gerekçesi ile hesap devre dışı bırakılır.

Kullanıcı hesabınız aktif olduğu sürece üyelik hizmeti yıl tamamlandığında otomatik olarak yenilenir ve kullanımınız herhangi bir kesintiye uğramadan sürdürülür.

Sizi telefon ile arayıp veya sosyal medyadan mesaj göndererek para talep edenlere güvenmeyiniz. Hiç bir kuruluş sizi doğrudan arayıp para talep etmez.